Jízdní řády Zarząd Transportu Metropolitalnego
Kosztowy DzióbkaMysłowiceMysłowice, ob. M. Mysłowice, okr. m. Mysłowice931Bieruń Potok Stawowy
Jízdní řád
po, út, st, čt, pá
437 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
513 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
621 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
721
801 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
901
1001 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
1101 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
1201 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
1321 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
1421 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
1521
1621 56
17
1801
1906
2006
2106 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
2206
2306
0
1
2
3
sobota
452
556
6
711
811
926
1026
1141
1241
1356
1456
15
1611
1711
1826
1926
2041
2141
22
2314
0
1
2
3
neděle, svátky
457
5
621
7
801
921
10
1101
1221
13
1401
1521
16
1701
1821
19
2001
2121
22
2314
0
1
2
3